Сприяння в укладанні договорів з Держадміністрацією про продаж арештованого майна

Подача заявки на отримання контрактів в державному секторі — один з найбільш поширених способів знайти бізнес і почати розширюватися в своїй галузі.

Щоб отримати контракт, необхідно провести тендерну процедуру, яка починається з заповнення передкваліфікаційним анкети (PQQ), а потім, якщо вона пройдена, оголошення тендерів (ITT).

Пошук контракту

Перший крок до укладення контракту — це знайти той, який актуальний для організації. Кращий спосіб зробити це — заглянути на такі портали, як Prozorro.Sales, Українська фондова біржа або один з багатьох порталів місцевих органів влади.

Вам необхідно переконатися, що компанія відповідає всім вимогам, зазначеним в тендері, таким як мінімальний оборот, роки діяльності і т. Д Якщо ви не відповідаєте цим вимогам, немає сенсу подавати заявку.

Як тільки ви знайшли договір, саме час проявити інтерес і дочекатися документів.

Відповідь на пропозицію

Після висловлення інтересу надходять PQQ, документи або пропозиції RFP, які є першим кроком в процесі. Вони повинні бути заповнені і відправлені до встановленого терміну, щоб можна було зробити наступний крок.

Окрім дотримання нормативних вимог, компанія повинна чітко продемонструвати, чому вона найкраще підходить для роботи. Варто згадати минулий досвід. Клієнти завжди шукають додаткову цінність в представлених матеріалах.

Якщо ви можете продемонструвати відповідний минулий досвід і велику додану вартість, це варто зробити — це правильний спосіб забезпечити договір.

Якщо PQQ буде прийнятий, компанія буде запрошена до участі в тендері. Цей документ схожий на перший етап, але набагато більш докладний. Варто вказати, що робить компанію кращою. Ви повинні враховувати укомплектування персоналом, здоров’я і безпеку, додану вартість, минулий досвід, доступність і все інше, про що ви можете подумати. Більш детально ознайомитися з процесом можна на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/zakazat-otsenku-nedvizhimosti-v-zaporozhe/.

Аналіз зворотного зв’язку і створення бібліотеки додатків

Після отримання балів, якщо жоден з них не включений, ви завжди повинні запитувати точний відгук про свою роботу. Це допоможе поліпшити в майбутньому, підкресливши сильні і слабкі сторони.

Бібліотека додатки являє собою набір підтверджуючих документів і стандартних відповідей, який постійно змінюється з кожним відповіддю. Він використовується для економії часу та підвищення якості майбутніх розсилок. Створення бібліотеки додатків значно збільшує прибуток компанії.